Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Pierwsz miłość. Artur zdradza Kingę z Tolą

Odc. 2245. Zwolnienie Przemka uruchamia lawinę zdarzeń, które mogą doprowadzić do rozstania Żukowskich.

Reklama

Po rozmowie z Arturem Przemek jest wściekły. Postanawia złożyć wypowiedzenie. Za zaistniałą sytuację Kinga obwinia męża, który czuje się rozgoryczony jej oskarżeniami. Pocieszenie znajduje w towarzystwie Toli. Podczas spotkania atmosfera robi się coraz bardziej intymna. W końcu oboje zaczynają się namiętnie całować.

Walka z poczuciem winy

Kinga przeprasza Artura za swoje zachowanie i zapewnia go o swojej miłości. Żukowski ma coraz większe poczucie winy z powodu tego, co zaszło w jego biurze. Nie chce, by żona dowiedziała się o zdradzie, dlatego robi wszystko, żeby obie kobiety się ze sobą nie spotkały. Poza tym Artur daje asystentce do zrozumienia, że to, co między nimi zaszło, było wielką pomyłką. Mimo chłodnego traktowania przez szefa, Tola w dalszym ciągu wzorowo wypełnia swoje zawodowe obowiązki.

Walka o miłość

Beata próbuje zniechęcić do siebie swojego nowego wielbiciela. Jej działania doprowadzają do niebezpiecznej sytuacji, w którą wikła się chłopak. Wkrótce „Kaśka” i Filip postanawiają zorganizować podwójną randkę, która ma im pomóc w zdobyciu ukochanych kobiet. Czy uda im się osiągnąć zamierzony cel? Niebawem sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Ku zaskoczeniu Beaty w Barbarianie zjawia się matka Filipa. Jej uwagi i pretensje doprowadzają do ostrej kłótni.

Nowy romans?

„Mikser” z przyjaciółmi przygotowuje dla Luizy niespodziankę urodzinową. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli. Na szczęście miły wieczór spędzony z Natanem rekompensuje Luizie nieudane urodziny. Czy połączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Poważne skutki stresu Artur (Łukasz Płoszajski) wręcz obsesyjnie rzuci się w wir pracy. Jednocześnie będzie pokładał wielkie nadzieje w sukces zawodowy nowego produktu, który niebawem mają... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.