Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Pierwsza miłość. Bartek robi wszystko, by odzyskać miłość i zaufanie Emilki. Czy żona mu uwierzy?

Odc. 2324. Między Tolą i Maksymilianem wyraźnie iskrzy.

Reklama

Jowita dochodzi do wniosku, że jej związek z Radkiem nie ma żadnej przyszłości. Kaczmarek chce skoncentrować się przede wszystkim na opiece nad nienarodzonym jeszcze dzieckiem. W związku z tym postanawia definitywnie rozstać się z chłopakiem.

Zanim jednak dochodzi do poważnej i trudnej rozmowy, dziewczyna trafia do szpitala. Gdy w końcu Jowita wyznaje Zielińskiemu, że nie wyobraża sobie wspólnego życia, ten postanawia się nie zrażać i robi wszystko, by otoczyć opieką swoją ukochaną. Próbuje udowodnić jej na każdym kroku, że jest w stanie wiele poświęcić zarówno dla ich związku, jak i dla dziecka, które niebawem ma przyjść na świat.

Czy to miłość?

Tola nie chce już mieć żadnych układów z Arturem, o czym go lojalnie informuje. Tymczasem Maks podejrzewa, że zarówno Kaniewska, jak i Kulczycki robią wszystko, by go oszukać. W konsekwencji wycofuje się z podpisania umowy z Arturem. Jak się wkrótce okazuje, nie jest to jednak ostateczna decyzja Raka. Niedługo potem biznesmen składa podpis na nowym kontrakcie zawartym z Arturem. W międzyczasie chłopak i Tola, piastująca obecnie kierownicze stanowisko w dawnej firmie Kulczyckiego, wyraźnie zbliżają się do siebie.

Gdy jednak dochodzi do podpisania dokumentów okazuje się, że Maksymilian musi wyjechać na kilka miesięcy do Wietnamu. Przygnębiona Kaniewska dochodzi do wniosku, że Rak nie traktował ich zażyłości poważnie. Dziewczyna zawiedziona decyzją młodego biznesmena szuka pocieszenia u Emilki i Bartka. Jednak niebawem okazuje się, że Maks nawet przez chwilę nie chciał jechać do Azji sam.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.