Reklama
  • Poniedziałek, 21 grudnia 2015 (15:33)

    Pierwsza miłość. Cała prawda o Ewie wychodzi na jaw

Emilka próbuje przemówić do rozsądku mieszkańcom Wadlewa. A Michał przekonuje syna, że Ewa nie jest aniołem.

Pozostający pod ogromnym wrażeniem Pauliny Daniel stara się naprawić swój wizerunek. W związku z tym obarcza winą Wojtka i twierdzi, iż to przez niego mieszkańcy Wadlewa mają kłopoty. W tym samym czasie Michał spotyka się z Leokadią.

Reklama

Dzięki pomocy Melki, Domańskiemu udaje się namówić syna na spotkanie z Leokadią. Chłopak w końcu dowiaduje się, że Ewa cały czas ukrywała przed nim prawdę o spadku. Krystianowi jednak nadal trudno jest uwierzyć w złe intencje matki.

W Wadlewie Emilka organizuje zebranie pożyczkobiorców. Chce uzyskać ich zgodę na wytoczenie Wojtkowi procesu. Okazuje się jednak, że mieszkańcy wsi ulegli czarowi Daniela i już nie myślą o składaniu wniosku do sądu.

Emilka nadal stara się przekonać sąsiadów, że Skowronek ich oszukał. Jednak mieszkańcy Wadlewa bojko tują zorganizowane przez nią zebranie. Michał i Krystian próbują ułożyć sobie życie bez Ewy.

Zirytowany Natan szuka sposobu na spędzenie romantycznego wieczoru z Sabiną. Wymyśla nawet plan na pozbycie się z mieszkania Karola i Radka, ale nagle pojawia się Andrzej z ochroniarzem.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.