Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Pierwsza miłość. Co chce osiągnąć Przemek?

Odc. 2214. Lekcje jogi skłaniają Kingę do refleksji nad swoim życiem. Zaczyna bardzo ufać Przemkowi. Czy ten ma wobec niej czyste intencje?

Reklama

Kinga jest chwilowo zniechęcona do jogi. Cała sytuacja staje się dla Przemka dobrą okazją, by uświadomić jej, że dążenie do perfekcji odbiera prawdziwą radość życia.

Kinga zdobywa się na refleksję i zaczyna się zwierzać joginowi. Dzięki temu Żukowska wraz z mężem usiłują w codziennej bieganinie znaleźć trochę czasu dla siebie. Niestety ich plan, by wspólnie spędzić wieczór, nie powiódł się. Zamiast z mężem, Kinga idzie na kolację z... Przemkiem.

Zakończeniem wieczoru jest wspólny spacer. W efekcie Kinga wraca do domu bardzo późno. Nie podoba się to Arturowi, który poczynił liczne przygotowania, by spędzić z żoną romantyczny wieczór.

Troje to już tłok...

Radek odnajduje w parku nieprzytomnego Krystiana i próbuje ratować mu życie. Bliscy chłopaka spędzają noc na szpitalnym korytarzu, czekając na to, co powiedzą lekarze.

W międzyczasie Ewa wyładowuje się na Melce. Sugeruje, że to przez nią doszło do tragedii. Co więcej, wspólne próby zmierzenia się z tym, co spotkało Krystiana, zbliżają do siebie Ewę i Michała. Efekt? Marysia po raz kolejny czuje się odrzucona.

Tymczasem Majka próbuje podnieść na duchu załamaną i pełną poczucia winy Melkę. Sama z trudem także trawi kolejną nieprzychylną dla niej decyzję Michała. W końcu jednak postanawia coś tym zrobić...

Poważna wpadka

Sabina w gronie najbliższych świętuje pomyślny wyrok sądu. Radosny nastrój nie utrzymuje się zbyt długo. Dziewczyna nieświadomie dostarcza Andrzejowi dowód na to, że Wekslerowie współpracowali z Igorem.

Karol zawiedziony postępowaniem córki, robi jej awanturę. Nie pozwala jej również, by spotykała się z Radkiem, którego zrozpaczona prosi o wizytę.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.