Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Pierwsza miłość. Czy Kinga wybaczy Arturowi?

Odc. 2277. Zbyszek intryguje Ewę, a jednocześnie niektóre jego zachowania zaczynają ją niepokoić. Odc. 2278. Artur błaga Kingę o wybaczenie. Żona jest na niego wściekła.

Reklama

Bartek demaskuje Tolę i powstrzymuje Artura przed wyjawieniem Kindze prawdy na temat zdrady. Jednak Tola chce się zemścić na byłym kochanku i postanawia sama porozmawiać z jego żoną.

Artur próbuje przekonać zrozpaczoną Kingę o swojej niewinności. Niestety kochanka przedstawia jej niezbite dowody potwierdzające, że mówi prawdę.

Dojdzie do rozwodu?

Małżeństwo Żukowskich stoi pod znakiem zapytania. Załamana Kinga szuka wsparcia i pocieszenia u ojca. Tymczasem Tomeczek przypadkowo słyszy kolejną kłótnię rodziców. Zrozpaczony chłopak postanawia uciec z domu.

W domu Żukowskich wszyscy szaleją z niepokoju. Dowodem potwierdzającym jego ucieczkę jest napisany przez niego list. Zaborczy kochanek Krystian jest zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Ewy.

Udaje się do jej mieszkania, gdzie poznaje nowego partnera matki. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Zachowanie Zbyszka sprawia Ewie zawód. Zamiast lekarstwem na samotność, przystojny brunet powoli staje się kolejnym problemem. By bliżej poznać mężczyznę Ewy, Marysia i Michał zapraszają ich na wspólny obiad.

Zachowanie zazdrosnego Zbyszka wzbudza w Ewie lęk. Krystian czuje się odrzucony przez matkę. Ewa pragnie przeprosić go za wszystko, co wydarzyło się w ostatnim czasie. Postanawia go odwiedzić. Robi to jednak... w tajemnicy przed Zbyszkiem.

W łóżku z oprawcą

Dzięki Radkowi życie Jowity powoli znów zaczyna nabierać sensu. Niestety na drodze do ich szczęścia niespodziewanie staje Ted – znajomy dziewczyny ze Stanów. Katarzyna podejrzewa Jowitę o zdradę Radka.

Tymczasem modelka, przerażona propozycją Teda, znowu chce wyjechać z Wrocławia. Mężczyzna zaczyna jej grozić. Jowita ze strachu postanawia spędzić z nim noc. Tymczasem Radek otrzymuje od Karola kolejną propozycję współpracy.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Poważne skutki stresu Artur (Łukasz Płoszajski) wręcz obsesyjnie rzuci się w wir pracy. Jednocześnie będzie pokładał wielkie nadzieje w sukces zawodowy nowego produktu, który niebawem mają... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.