Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Pierwsza miłość. Czy Michał wyzna Marysi, że przypuszcza, iż zdradził ją z matką swojego syna?

Odc. 2228. Paulina próbuje uwodzić Skowronka, by pomóc mieszkańcom Wadlewa. Mężczyzna jednak odkrywa jej prawdziwe intencje.

Reklama

Wadlewo wciąż ma bardzo poważne problemy ze Skowronkiem i wydaje się, że nic nie jest w stanie poprawić sytuacji biednych mieszkańców. Do akcji wkracza Paulina. Postanawia wykorzystać fakt, że podoba się biznesmenowi. Kobieta ponownie proponuje mu spotkanie, na którym próbuje zdobyć klucze od sejfu. To w nim znajdują się istotne dokumenty, jakie pragnie wykraść.

Wkrótce randka przenosi się do biura mężczyzny, gdzie upragniony sejf jest już na wyciągnięcie ręki. Biznesmen coraz śmielej ją kokietuje. Paulina wykorzystuje moment nieuwagi Skowronka i próbuje go przechytrzyć. Nieoczekiwanie sprawy przybierają dramatyczny obrót. Biznesmen rozpoczyna pościg. Jego ochroniarze włamują się do domu Norberta. Również ksiądz na plebanii nie może czuć się bezpieczny. Wkrótce w ręce Skowronka wpada Wojtek...

Zgubne skutki zazdrości?

Kinga i Artur postanawiają spontanicznie wyjechać, by razem odpocząć i się wyciszyć. Po drodze jednak napotykają mnóstwo przeszkód. Cały plan naprawy ich małżeństwa kończy się fiaskiem. Sytuacji nie poprawia fakt, że Żukowska wciąż bardzo dobrze dogaduje się z joginem. Zazdrosny Artur próbuje przeszkadzać im w spotkaniach. Z jakim skutkiem?

Przerwana randka

Bartek i Izabela wreszcie wychodzą razem na obiad. Kobieta opowiada koledze z pracy o swojej niechlubnej przeszłości. Dla mężczyzny jest to dość trudna rozmowa, ale docenia to, że Iza zdobyła się na szczerość. Spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Nagle w Barbarianie zjawia się Emilka. Izabela uświadamia sobie, że to właśnie żona jest dla Bartka najważniejsza. Tymczasem widok byłego ukochanego z inną kobietą sprawia Emilce przykrość.

Świat Seriali
Więcej na temat:bartek | kinga | wojtek

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.