Reklama
  • Poniedziałek, 11 stycznia 2016 (10:00)

    Pierwsza miłość. Czy rozstanie się z Natanem i zwiąże się z Radkiem?

Odc. 2203. Artur zaprasza instruktora do domu na kolację. Wieczór kończy się karczemną awanturą.

Reklama

Po tym, jak Artur namówił żonę, by wprowadziła w fitnesie zajęcia jogi, na które sprowadził Daniela, instruktora z samych Indii, atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Dlaczego? Uduchowiony jogin zaczyna strasznie irytować Kingę.

Co więcej, po przejrzeniu warunków kontraktu instruktora, zaczyna mieć poważne podejrzenia, iż mąż chce doprowadzić jej klub do bankructwa. Jogin to zauważa i postanawia pomóc kobiecie w uzyskaniu spokoju i wewnętrznej równowagi. Mimo początkowych oporów Kinga coraz głębiej wchodzi do egzotycznego świata jogi. Mąż patrzy na to z niepokojem i irytacją, bo ukochana poświęca dużo czasu nowemu hobby, a mało jemu.

Pewnego dnia Kulczycki w geście dobrej woli zaprasza Przemka na kolację, którą uprzednio sam starannie przygotowuje. Wybranymi potrawami nie trafia jednak w gust mistrza jogi. Między mężczyznami dochodzi do bardzo nieprzyjemnej, ostrej wymiany zdań.

Dalsze intrygi

Skowronek ucieka się do podstępu, aby zbliżyć się do Pauliny. Od proboszcza natomiast żąda, by za niespłacanie długów przez Wadlewian zrzekł się swoich zysków w biznesie. We wsi nikt nie domyśla się, że ksiądz za pieniądze zebrane podczas mszy płaci Skowronkowi raty parafian.

Mężczyzna pewny swego sukcesu odwiedza Paulinę i wręcza jej drogi prezent w czasie, gdy kobieta świętuje z Norbertem rocznicę ich pierwszej randki. Nagle między mężczyznami dochodzi do bójki.

Samowolna eskapada

Mirek w tajemnicy przed Emilką ucieka ze szkoły, by odwiedzić ojca we Wrocławiu. Dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Gdy Iza zastaje chłopaka w gabinecie Bartka, bierze go za złodzieja.

Świat Seriali
Więcej na temat:kinga | Daniela | king | wroc

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.