Reklama
  • Czwartek, 3 marca 2016 (13:34)

    Pierwsza miłość. Czy rzeczywiście spełni swoje groźby?

Karol decyduje się na rozgrywkę z Andrzejem. Czy ktoś przypłaci to życiem? Emilka broni mieszkańców Wadlewa przed Damianem.

Zastraszony przez Andrzeja Karol bezskutecznie próbuje odnaleźć jakiś ślad Igora. Ponieważ boi się o życie Sabiny, prosi Radka o to, by zapewnił dziewczynie bezpieczeństwo. Tymczasem Skowronek rozpoczyna pościg za Pauliną i Norbertem.

Pozbycie się Andrzeja

Po zastanowieniu Weksler dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na zapewnienie rodzinie bezpieczeństwa jest pozbycie się Andrzeja. Jedzie więc do domu Grażyny, skąd zabiera broń, a potem umawia się na spotkanie ze swoim prześladowcą. Natomiast Radek, aby zapewnić Sabinie ochronę, ukrywa ją w domu Beaty.

Reklama

Całe Wadlewo jest poruszone smutnym losem Wojtka pobitego przez Skowronka. Paulina zaczyna się bać – dociera do niej, że Damian naprawdę nie żartuje.

W tym samym czasie „Kaśka” uzyskuje od Kingi zgodę na zorganizowanie w Barbarianie tzw. szybkich randek. Barman musi jeszcze przekonać Katarzynę, że takie działanie ma sens.

Przerażeni Karol i Sabina z niedowierzaniem słuchają tego, co Andrzej ma do powiedzenia. Nie uspokaja ich również fakt, że mężczyzna mierzy do nich z pistoletu...

W obawie przed zemstą Skowronka, Emilka ogłasza w Wadlewie stan najwyższej gotowości. Firma ochroniarska i zorganizowane patrole mają strzec bezpieczeństwa mieszkańców. Paulina wyjeżdża z Wadlewa.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Poważne skutki stresu Artur (Łukasz Płoszajski) wręcz obsesyjnie rzuci się w wir pracy. Jednocześnie będzie pokładał wielkie nadzieje w sukces zawodowy nowego produktu, który niebawem mają... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.