Reklama
  • Piątek, 26 lutego 2016 (14:34)

    Pierwsza miłość. Damian zaczyna pozwalać sobie na coraz więcej

Odważna pani weterynarz podejmuje kolejne próby wyprowadzenia w pole Skowronka. Natomiast Karol zaczyna bać się Andrzeja.

Po odpowiednich przygotowaniach Emilka z Wojtkiem i Pauliną rozpoczynają realizację podstępnego planu przechytrzenia Skowronka. Sobolewska umawia się z nim na randkę, by wykraść klucz z sejfu.

Ponieważ Norbert martwi się o bezpieczeństwo ukochanej, postanawia również wziąć udział w akcji. Natomiast Kinga i Artur spontanicznie decydują się na wspólny wyjazd. Po drodze jednak napotykają mnóstwo przeszkód.

Reklama

Ewa stara się na różne sposoby uwodzić Michała. Robi także wszystko, by jej były partner nie spotkał się z Marysią – proponuje nawet przygotowanie wspólnej kolacji. W końcu wszystkie te zabiegi doprowadzają do kłótni Domańskiego i Radosz.

Tymczasem Andrzeja dopadają bardzo poważne kłopoty finansowe. Winą za taki stan rzeczy obarcza Karola i Igora. W związku z tym żąda od nich wyjaśnień. Przestraszony Weksler prosi Grzegorza o ochronę.

Próba?

W czasie rozmowy w Barbarianie Karol usilnie zapewnia Andrzeja o swojej niewinności. Jego wyjaśnienia stają pod znakiem zapytania, gdy nagle w drzwiach staje Grzegorz w towarzystwie dwóch uzbrojonych żołnierzy. Zniecierpliwiony Andrzej daje Wekslerowi dobę na „wystawienie” mu Igora.

Na prośbę przyjaciół Paulina po raz kolejny umawia się na spotkanie z Damianem. Liczy, że tym razem uda jej się wykraść klucze do sejfu. Tymczasem Bartek i Izabela wreszcie wychodzą razem na obiad. Kobieta zwierza się Miedzianowskiemu ze swej burzliwej i niechlubnej przeszłości.

Randka Pauliny przenosi się do biura Skowronka. Dziewczyna początkowo jest z tego zadowolona – upragniony sejf jest na wyciągnięcie ręki. Ale wkrótce okazuje się, że sytuacja przybiera niebezpieczny obrót.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.