Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Pierwsza miłość. Dramat Kingi i Artura

Odc. 2294. Artur nie wie, co robić. Postanawia poprosić Wekslera o pomoc.

Reklama

Ewa wprowadza się ponownie do swojego mieszkania, gdzie czeka na nią Zbyszek. Mężczyzna prowokuje awanturę. W konsekwencji kobieta trafia na izbę wytrzeźwień. W międzyczasie Marysia z Krystianem słyszą od lekarza niepokojące informacje o stanie zdrowia Michała. Z kolei Ewa wciąż nie może uwolnić się od Zbyszka.

Wkrótce Majka dowiaduje się o dramacie matki Krystiana. Przerażona postępowaniem jej kochanka postanawia działać. Podejmuje stanowcze kroki, aby chronić przed nim Ewę i Krystiana. Jednym z pierwszych jest spotkanie z prawnikiem. Chce się dowiedzieć, jakie są szanse na wsadzenie Zbyszka do więzienia.

Tymczasem mężczyzna zjawia się u Michała w szpitalu. Jego wizyta kończy się interwencją lekarza. Marysia bezskutecznie próbuje zgłosić na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Rozpacz rodziców

Dramat Kingi i Artura trwa. Działania policji, mające na celu odnalezienie Tomka, nie przynoszą rezultatów. Artur jest bezsilny. Postanawia działać na własną rękę i zatrudnia detektywa. Do współpracy przekonuje również Wekslera.

Dzięki informatorowi Karola, Kulczycki wpada na trop porywacza. Wspólnie z Karolem rozpoczynają pogoń za przestępcą, która kończy się sukcesem. Zastraszony przez nich porywacz podejmuje współpracę. Mężczyźni zastawiają pułapkę na kolejnego bandziora.

Artur próbuje przekupić porywacza, by wystawił mu swojego szefa. Gdy wspólnie z Karolem przyjeżdżają w umówione miejsce, niespodziewanie zjawia się policja.

Kinga słyszy w radiu informację o zatrzymaniu porywaczy. Zaczyna mieć nadzieję, że wreszcie odzyska dziecko. Tymczasem nie wszystko idzie po myśli Artura i Karola. Prywatne poszukiwania muszą teraz prowadzić w tajemnicy przed policją.

Co dzieje się z Tomkiem? Wciąż jest więziony. Na szczęście wkrótce pojawia się światełko w tunelu. Chłopiec postanawia wymknąć się porywaczom.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.