Reklama
  • Wtorek, 8 grudnia 2015 (09:33)

    Pierwsza miłość. Egzekutor długów w Wadlewie

Mieszkańcy Wadlewa przeżywają problemy finansowe. We wsi pojawia się bezwzględny egzekutor długów.

Będąca pod wielkim wrażeniem Wojtka Celina zapewnia Mariana o szczerych intencjach chłopaka. Robi to z takim przekonaniem, że Śmiałek decyduje się wziąć kredyt. Szybko jednak okazuje się, że popełnił błąd, za który przyjdzie mu słono zapłacić.

Reklama

Wojtek w bezwzględny sposób ściąga należności od dłużników. Mieszkańcy Wadlewa poruszeni taką niesprawiedliwością starają się dochodzić swych praw na... plebanii, ale ksiądz też ma swoje kłopoty. Natomiast we Wrocławiu Ewa robi awanturę Michałowi.

W czasie pogawędki Artur sugeruje Bartkowi, by zainteresował się Izą. Kulczycki twierdzi, że Miedzianowski podoba się dziewczynie, ale lekarz wszystkie swoje myśli poświęca Emilce, która w Wadlewie próbuje uporządkować sprawy pożyczek udzielanych przez Wojtka.

Relacje Krystiana z matką zaczynają zagrażać jego związkowi z Melką. Dziewczyna stara się przekonać ukocha nego, że Ewa coś knuje. Natomiast Emilka ustala, że w aferę z pożyczkami zamieszany jest proboszcz.

Do Wadlewa przyjeżdża Daniel Skowronek, szef Wojtka. Mężczyzna próbuje zorientować się w stanie majątkowym dłużników. Najbardziej zainteresowany jest sprawami dotyczącymi Pauliny...

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Poważne skutki stresu Artur (Łukasz Płoszajski) wręcz obsesyjnie rzuci się w wir pracy. Jednocześnie będzie pokładał wielkie nadzieje w sukces zawodowy nowego produktu, który niebawem mają... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.