Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:36)

    Pierwsza miłość. Ewa przyjmuje przeprosiny Zbyszka

Poszukiwania Tomka nie przynoszą rezultatu, więc Artur wynajmuje detektywa. A Ewa coraz bardziej boi się Zbyszka.

Radek znajduje dowody przeczące twierdzeniom Teda, że Jowita uciekła z własnej woli. Z Błażejem i Stanisławem rozpoczyna własne śledztwo. Roztrzęsiona Ewa przychodzi do Michała.

Reklama

Zaniepokojeni Michał i Krystian poszukują Ewy, która zniknęła w czasie załatwiania spraw powierzonych jej przez Marysię. Odnajdują ją w barze w towarzystwie zadowolonego z siebie Zbyszka. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Po bójce z nowym partnerem Ewy nieprzytomny Michał trafia do szpitala. Kobieta z synem postanawiają całą sprawę zgłosić na policję. Tymczasem w willi Teda Radek spotyka Jowitę. Chłopak nie wierzy, że ukochana jest tam z własnej woli. W końcu policja odnajduje samochód należący do porywacza Tomka. Kinga i Artur jadą tam w nadziei na odzyskanie syna. Tymczasem Ted, na gorącą prośbę Jowity, zgadza się na uwolnienie Radka i Błażeja.

Mimo wielu własnych problemów Marysia jest ogromnym wsparciem dla przygnębionej Kingi. W tym samym czasie „Kaśka” zabiera ukochaną na spotkanie osób uzależnionych. Katarzyna jest sceptyczna.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.