Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Pierwsza miłość. Jaką tajemnicę skrywa piękna Marianna?

Poważne skutki stresu

Artur (Łukasz Płoszajski) wręcz obsesyjnie rzuci się w wir pracy. Jednocześnie będzie pokładał wielkie nadzieje w sukces zawodowy nowego produktu, który niebawem mają przywieźć z Wietnamu Tola i Maks. Gdy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i synowie zaczną naciskać, że obiecał im przecież wakacje, zadeklaruje, iż jeszcze tydzień wytężonej pracy i ruszą w wymarzoną podróż.

Niestety, silny stres wywołany kolejnym niepowodzeniem sprawi, iż serce Kulczyckiego nie wytrzyma. Na szczęście pomoc przyjdzie na czas i mimo zawału uda się uratować mu życie. Najwyraźniej to doświadczenie niczego nie nauczy Artura. Już kilka dni później, mimo złego stanu zdrowia, mężczyzna na własne życzenie opuści szpital. Będzie chciał jak najszybciej wrócić do pracy. Ale tym razem zdecydowane weto postawi Kinga. Wyjaśni mężowi, że znacznie bardziej zależy jej na tym, by jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem, niż żeby zarabiał ogromne pieniądze, narażając życie. Czy Kulczycki zrozumie, że żona ma rację?

Reklama

Nowa kobieta w Wadlewie

Wkrótce w rodzinnej wsi Emilki (Anna Ilczuk) pojawi się kolejna intrygująca kobieta. W roli urodziwej Marianny zobaczymy Katarzynę Sawczuk, aktorkę znaną m.in. z roli Zosi w serialu „Czas honoru. Powstanie”, Julity z „Barw szczęścia” i którą możemy także podziwiać w nowym serialu „Na noże”.

Jej bohaterka wprowadzi do Wadlewa spore zamieszanie. Pod ogromnym urokiem Marianny znajdzie się Mirek (Maurycy Torbicz). Chłopak tak się uczuciowo zaangażuje, że poprosi nawet o sercowe porady Norberta (Łukasz Konopka)... Wkrótce jednak okaże się, że Marianna szczególnym zainteresowaniem obdarzy Mariana (Paweł Okoński). Śmiałek szybko się zorientuje, że zachowanie pięknej dziewczyny jest co najmniej podejrzane...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.