Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Pierwsza miłość. Jowita zostaje uprowadzona. Czy uda się ją uwolnić?

Odc. 2284. Żukowscy dowiadują się, że Tomek uciekł z domu.

Reklama

Żukowscy są przerażeni. Tomek uciekł z domu i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, bo zostawił list. Rozpoczynają się poszukiwania. Żukowscy z Maćkiem odpowiadają na kłopotliwe pytania zadawane przez policję i psychologa. Mijają godziny. Wreszcie dochodzi do przełomu.

Telefoniczna informacja, którą otrzymuje Kinga pozwala policji wpaść na ślad Tomka. Artur i Kinga udają się do miejsca, w którym prawdopodobnie przebywa. Niestety trop okazuje się fałszywy. W tym samym czasie nieznajomy mężczyzna obiecuje chłopcu, że zawiezie go do rodziców.

Wkrótce policja przekazuje Kindze i Arturowi przerażającą wiadomość. Chłopiec najprawdopodobniej został uprowadzony.

Na tropie Jowity

Błażej spotyka znajomego taksówkarza, który na zlecenie Teda śledzi Jowitę. Chłopak mówi o wszystkim Radkowi, który namawia Jowitę do ucieczki z miasta. Radek postanawia pomóc Jowicie w ucieczce przed Tedem. Wkrótce dziewczyna znika. Wszyscy podejrzewają, że nie zrobiła tego dobrowolnie. Sądzą, iż to Ted ją uprowadził. Mężczyzna zaprzecza tym tezom.

Radek znajduje jednak dowody potwierdzające jego wersję. Wspólnie z Błażejem i Stanisławem rozpoczynają śledztwo. W willi Teda Radek spotyka Jowitę. Chłopak nie wierzy jej słowom, że przebywa tam z własnej woli. Gdy po jakimś czasie wracają po dziewczynę, zostają schwytani przez Teda. Niebawem na prośbę Jowity, psychopata zgadza się ich uwolnić. Niestety, w pewnej chwili Ted oddaje strzał.

Bójka i szpital

Pragnąc uwolnić się od swego oprawcy, Ewa szuka schronienia u Michała. Ku jej zaskoczeniu pomocną dłoń wyciąga do niej też Majka. Wkrótce matka Krystiana znika. Michał wraz synem zaczynają jej szukać. Spotykają ją w barze w towarzystwie Zbyszka. Między mężczyznami dochodzi do bójki. W jej wyniku nieprzytomny Michał trafia do szpitala. Ewa z Krystianem postanawiają zgłosić całą sprawę na policję.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.