Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Pierwsza miłość. Już wkrótce w serialu

Odc. 2328. Mimo choroby ojca, Błażej bardzo ucieszy się z przyjazdu siostry.

Szykują się poważne kłopoty

Marysia (Aneta Zając) będzie tak zajęta swoimi problemami, że zupełnie zapomni o tym, że Melka (Ewa Jakubowicz) przystępuje do matury. A dziewczyna uzna, że źle napisała egzamin i postanowi zatrudnić się w Barbarianie.

Kolejny test też skończy się klęską – Melka zostanie przyłapana na ściąganiu. Wprawdzie dyrektorka zechce dać jej drugą szansę, ale dziewczyna zdecyduje, że poniesie wszelkie konsekwencje swego czynu. Dojdzie do wniosku, iż pomoże jej to rozpocząć nowy rozdział w życiu. Długosz zacznie więc pracę jako barmanka.

Reklama

Ku jej przerażeniu w Barbarianie pojawi się... Dragon (Krzysztof Zych). Nie chcąc zawracać głowy Marysi, którą zajmą przygotowania do ślubu z Michałem (Wojciech Błach), Melka postanawi zwrócić się o pomoc do... policji.

Nagły powrót Oli

Przygnębiony Grzegorz (Jan Jankowski) nie będzie mógł pogodzić się z decyzją pracodawcy, który wysłał go na przymusową emeryturę. Jego stan bardzo zmartwi Grażynę (Grażyna Wolszczak). Kobieta uzna, że to napięcie może odbić się na zdrowiu ukochanego.

Niestety, jej obawy wkrótce się sprawdzą – Król straci przytomność i trafi do szpitala. Szybko okaże się, że powrót do zdrowia może mężczyźnie zagwarantować jedynie zabieg kardiologiczny. Na wieść o tym do Polski wróci Ola (Dominika Kojro), która ostatnie lata spędziła w Barcelonie, pracując jako fotograf.

Dziewczyna zjawi się w szpitalu, gdy tylko Grzegorz odzyska przytomność. Ojciec ucieszy się na widok dawno niewidzianej córki. Nie będzie miał pojęcia, że Ola wpadła w poważne tarapaty.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.