Reklama
  • Środa, 2 grudnia 2015 (11:33)

    Pierwsza miłość. Karol dochodzi do wniosku, że Radek może mu się przydać

Ewa nadal komplikuje życie uczuciowe Michała. Natomiast Bartek czuje się obco we Wrocławiu i bardzo tęskni za rodziną.

Bartek niechętnie opuszcza Wadlewo i wprowadza się do mieszkania „Kaśki”. Z jego wyjazdu cieszy się jedynie Mirek – chłopiec niecierpliwie czeka na odwiedziny u ojca we Wrocławiu. A Paulina decyduje się zamieszkać u Norberta.

Po raz kolejny Karol próbuje dogadać się z Grzegorzem, ale okazuje się to niełatwym zadaniem. Dlatego też Sabina postanawia wyjaśnić mężczyźnie, jakie Aśka miała intencje, decydując się na spotkania z jej ojcem. Natomiast Bartek jest przybity i nie potrafi odnaleźć się we Wrocławiu.

Reklama

Pełna entuzjazmu Melka zdaje Marysi relację z wieczoru, który spędziła z Ewą i Krystianem. W tym samym czasie Malwina nie szczędzi Paulinie przykrych słów. Niezrażona tym pani weterynarz postanawia ponownie postarać się o posadę w Wadlewie. Najpierw jednak chce porozmawiać z Emilką.

W Barbarianie pojawia się Michał – ma nadzieję, że uda mu się wyjaśnić Marysi wszystkie nieporozumienia. Na jego nieszczęście w barze pojawia się także Ewa i Krystian. Ich obecność nie sprzyja poufnym rozmowom. Tymczasem Karol jest zadowolony z... kradzieży auta.

Gdy Weksler dowiaduje się, że to Radek zabrał jego samochód, natychmiast wycofuje zgłoszenie o kradzieży. Na dodatek proponuje chłopakowi współpracę. Decyzje ojca nie podobają się Sabinie, która jest bardzo sceptycznie nastawiona do Radka.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.