Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Pierwsza miłość. Kilka godzin po powrocie Ola odwiedza Sabinę

Odc. 2330. Pomysł Bartka pozwala Emilce cofnąć się do cudownych chwil które razem przeżyli.

Reklama

Bartek otrzymuje bardzo ciekawą propozycję pracy – ma objąć stanowisko ordynatora. Jest tylko jeden mały, choć bardzo istotny szczegół. Nowa posada wiązałaby się z ponownym opuszczeniem Wadlewa. Miedzianowski postanawia, że zanim podejmie ostateczną decyzje, spróbuje jeszcze raz powalczyć o względy Emilki. Dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem na zorientowanie się w stanie uczuć żony, będą... ponowne oświadczyny. Ale muszą mieć one odpowiednią oprawę! W związku z tym lekarz prosi mieszkańców Wadlewa, by pomogli mu odbyć „podróż w przeszłość”.

Głównym jej punktem ma być wyświetlenie na ogromnym ekranie filmu ze ślubu Bartka i Emilii. Gdy zapada zmrok i wszystko już jest gotowe, Śmiałek przyprowadza córkę na umówione miejsce. Kobieta jest zdziwiona i zaskoczona. Do tych uczuć dołącza jeszcze tkliwość, gdy Miedzianowski stojący na tle ekranu, na którym widać szczęśliwą młodą parę, nagle pada na kolana i po raz drugi prosi swoją żonę o rękę. Wadlewianie na moment wstrzymują oddech, by po chwili wybuchnąć radością razem z Miedzianowskim.

Co się dzieje z Olą?

Grzegorz budzi się po operacji serca, która uratowała mu życie. Jest zaskoczony, gdy dostrzega siedzącą przy swoim łóżku Olę. Okazuje się, ze dziewczyna na wieść o chorobie ojca rzuciła pracę w Barcelonie i natychmiast wróciła do Polski. Z jej przyjazdu bardzo cieszy się także Sabina. Wekslerówna wkrótce zaczyna podejrzewać, że przyjaciółka ma jakieś kłopoty. Tymczasem Ola w trakcie imprezy w klubie, na którą namówiła Sabinę, nawiązuje kontakt z dilerem narkotyków. Później Królówna zaczyna się bardzo dziwnie zachowywać.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.