Reklama
  • Piątek, 5 lutego 2016 (15:34)

    Pierwsza miłość. Kłopoty finansowe Emilki

Próba samobójcza Krystiana sprawia, że Michał zbliża się do Ewy, co bardzo niepokoi Marysię. Tymczasem Emilka ma finansowe kłopoty.

W parku Radek odnajduje nieprzytomnego Krystiana. Wzywa pogotowie i stara się udzielić chłopakowi pierwszej pomocy. Bliscy Domańskiego spędzają noc w szpitalu, z niepokojem czekając na werdykt lekarzy.

Natomiast Katarzyna nie pamięta, co zdarzyło się w mieszkaniu barmana.

Próba samobójcza syna zbliża do siebie Ewę i Michała

Reklama

Marysia, choć rozumie złożoność sytuacji, i tak czuje się odrzucona. A Melka bardzo boleśnie przeżywa oskarżenia kierowane pod jej adresem. Tymczasem do Emilki przychodzą kolejne wezwania do zapłaty ogromnych odsetek. Dziewczyna szuka sposobu wyjścia z finansowej matni.

Po przemyśleniu sytuacji Paulina idzie do Emilki, aby się dowiedzieć, jakie zadanie ma do wykonania. W tym czasie Sabina w gronie najbliższych świętuje pomyślny dla niej wyrok sądu. A Kinga i Artur próbują znaleźć trochę czasu dla siebie. Nie jest to jednak łatwe – obydwoje mają bardzo wiele zawodowych obowiązków.

Radosny nastrój Sabiny nie trwa zbyt długo. Okazuje się bowiem, że dziewczyna nieświadomie dostarczyła Andrzejowi dowody na współpracę Wekslerów z Igorem.

Zirytowany nieodpowiedzialnym zachowaniem córki, Karol nie pozwala jej na spotkanie z Radkiem. Natomiast Beata wciąż bardzo uważnie obserwuje siedzącego w Barbarianie Norberta. Liczy, że uda jej się poznać chłopaka.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Bartek uświadomił sobie wreszcie, kto jest miłością jego życia. Ale czy emilka da mu jeszcze jedną szansę? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.