Reklama
  • Środa, 20 stycznia 2016 (15:00)

    Pierwsza miłość. Krystian bierze sprawę w swoje ręce

Odc. 2212. Krystian płaci bezdomnemu, by go zabił. Ten przyjmuje pieniądze, ale w ostatniej chwili dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie tego zrobić.

Reklama

Ewa próbuje zniechęcić Krystiana do Melki. Ten jednak nie daje za wygraną i desperacko usiłuje wzbudzić w ukochanej zazdrość. Jego starania nie przynoszą jednak rezultatów. Chłopak jest załamany. Michał próbuje postawić Krystiana na nogi i pomóc mu w odzyskaniu dziewczyny. Również Marysia namawia Melkę, by spotkała się z młodym Domańskim. Ta w końcu się zgadza. Zadowolony z siebie chłopak wierzy, że jest na dobrej drodze do naprawy stosunków z ukochaną.

Bezsilność...

Niestety, znów dochodzi do kolejnego nieporozumienia. Melka i Krystian coraz bardziej oddalają się od siebie. Przygnębiony chłopak całe dnie przesiaduje w Barbarianie, gdzie topi smutki w alkoholu. W ukojeniu bólu nie pomaga mu również szczera rozmowa z poznanym tam Radkiem. Krystian w końcu postanawia ze sobą skończyć, co za odpowiednią opłatą ma mu ułatwić przypadkowo spotkany bezdomny. Bliscy, zaniepokojeni zniknięciem chłopaka, postanawiają go odszukać. Do akcji włącza się również Radek.

Tymczasem zniechęcony do życia desperat wciąż przebywa w parku. Tam wyrzuca wszystkie swoje pieniądze. Dochodzi do wniosku, że nie będą mu już potrzebne. Radek odnajduje w parku nieprzytomnego Domańskiego i próbuje ratować mu życie. Bliscy chłopaka spędzają noc na szpitalnym korytarzu, czekając na diagnozę lekarza. Czy Krystian przeżyje?

Dobre wieści

Sabina otrzymuje wezwanie do sądu na ogłoszenie wyroku. Zostaje uniewinniona. Swoje zwycięstwo pragnie uczcić w gronie rodziny i przyjaciół.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Bartek uświadomił sobie wreszcie, kto jest miłością jego życia. Ale czy emilka da mu jeszcze jedną szansę? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.