Reklama
  • Czwartek, 17 grudnia 2015 (11:05)

    Pierwsza miłość. Kto zdobędzie serce Pauliny?

Reklama

Michał potajemnie spotyka się z Leokadią. Ma nadzieję, że rozmowa z nią pomoże mu poznać prawdziwy powód nagłego pojawienia się Ewy we Wrocławiu. Okazuje się, że starsza pani chce spełnić ostatnią wolę zmarłego niedawno dziadka Krystiana.

Z pomocą Melki udaje się Michałowi doprowadzić do spotkania Krystiana z Leokadią.

Chłopak w końcu dowiaduje się, że Ewa ukrywała przed nim prawdę o spadku. Chłopakowi nadal jednak trudno uwierzyć w złe intencje swojej matki, dlatego po powrocie do domu żąda od niej wyjaśnień. Jest w szoku, gdy okazuje się, że kobieta przyjechała do miasta, bo miała do załatwienia interes, a nie była kierowana jedynie chęcią zjednoczenia rodziny.

Ostatecznie jednak chłopak zdobywa się na wielki gest wobec Ewy, czym zyskuje uznanie i podziw bliskich. Sam jednak nie do końca jest przekonany o słuszności swojej decyzji. Wkrótce jednak zmienia zdanie i zaczyna szczerze wierzyć w pozytywną przemianę Ewy.

Liczy na to, że ponownie stworzy ona z Michałem szczęśliwy związek. By zbliżyć rodziców do siebie, podstępnie próbuje przeszkodzić Michałowi w spotkaniu z Marysią. Nie podoba się to Melce, której ukochany zaproponował wspólny wyjazd na studia do Szkocji.

Niebezpieczny uwodziciel

Damian nie ustaje w dążeniach, by zdobyć Paulinę. Kobieta jednak nie jest nim zainteresowana. Skowronek, chcąc zaimponować Paulinie i naprawić swój wizerunek, obarcza Wojtka winą za całe pożyczkowe zło wyrządzone mieszkańcom Wadlewa.

W międzyczasie Łazanek, który przygląda się całej sytuacji, zaczyna się coraz bardziej niepokoić. Udaje mu się przekonać Emilkę, że życie pięknej pani weterynarz może być zagrożone.

Odc. 2188. Czy Damianowi uda się zdobyć serce Pauliny?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.