Reklama
  • Czwartek, 17 grudnia 2015 (11:05)

    Pierwsza miłość. Kulisy serialu

Perypetie Marysi, Kingi, Artura i ich najbliższych oraz znajomych.

Reklama

Natan (Krzysztof Kwiatkowski) coraz gorzej będzie znosił fakt, że Radek (Mateusz Banasiuk) chwilowo mieszka u niego i Sabiny (Ula Dębska). Dlaczego? Chciałby spędzić trochę czasu z ukochaną, a „dziki” lokator zacznie mu to skutecznie uniemożliwiać.

Zgrzyty w związku

W międzyczasie Sabina i Radek odbędą kilka szczerych rozmów. Ona – niedawno przeszła piekło związane z pobytem w więzieniu oraz intrygami męża-psychopaty. On – wciąż nie może dojść do siebie po ostatnich zatargach z Karolem (Karol Strasburger), policją i dramatyczną chorobą Jowity (Joanna Opozda) oraz jej nieoczekiwanym zniknięciem.

Ten wspólnie spędzony czas uświadomi im, jak wiele mają ze sobą wspólnego i... jak dobrze czują się w swoim towarzystwie. Nie umknie to uwadze Natana, który wciąż będzie szukał sposobu na spędzenie wieczoru tylko z Sabiną. W tym celu postanowi podjąć stanowcze kroki, by pozbyć się Karola i Radka z mieszkania. Jednak na drodze do zrealizowania celu stanie mu Andrzej ze swoimi ochroniarzami.

Romans?

W 2197. odcinku Sabina zacznie całkowicie ignorować starania i adoracje Natana. Napięcie między nimi będzie coraz silniejsze. Zacznie dochodzić do sprzeczek. Oboje zaczną się od siebie oddalać. W tej sytuacji dziewczyna jeszcze mocniej zwróci się w stronę Radka.

W jego towarzystwie poczuje się rozumiana i akceptowana. Co więcej, chłopak, który już nie raz udowodnił, że ma fantazję, będzie jej dostarczał duże dawki adrenaliny i silnych wrażeń. Co to oznacza? Okaże się za jakiś czas. Tak samo jak to, czy ich relacja przerodzi się w związek. Są na to duże szanse...

mr

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.