Reklama
  • Środa, 18 maja 2016 (11:35)

    Pierwsza miłość. Matka Krystiana nie może poradzić sobie ze stratą Michała

Ewa załamuje się, gdy słyszy o planach Marysi i Michała. Coraz częściej sięga po alkohol. A Beata spotyka się ze znanym aktorem.

W prasie ukazuje się artykuł opisujący domniemany związek Beaty ze znanym aktorem. Dziewczyna jest zdruzgotana. Gdy po południu w barze pojawia się jej adorator, liczy na wsparcie z jego strony. W tym czasie Bartek namawia Tolę na specjalistyczne badania.

Ewa nie radzi sobie z decyzją Michała

Przygnębiona Ewa nie potrafi poradzić sobie z faktem, iż Michał postanowił poślubić Marysię. Pijana zjawia się w Barbarianie i urządza awanturę. Jej żenujące zachowanie wprawia w zakłopotanie Radosz. Natomiast w Wadlewie aż huczy od plotek. W końcu również do Emilki dociera informacje, że Bartek jest ojcem dziecka Toli.

Reklama

Z powodu domniemanego romansu Beaty z Lwem, dziewczyna staje się obiektem niewybrednych komentarzy i drwin. Aktor, by naprawić sytuację, aranżuje randkę. A Emilka w końcu odkrywa sekretny plan ojca. By zapomnieć o „Kaśce”, Katarzyna umawia się na randkę z kolegą z partii. W tym czasie zrozpaczony barman spędza wieczór w towarzystwie Bartka i „Miksera”.

Tymczasem Sabina i Radek nie potrafią rozdzielić spraw prywatnych od zawodowych – ich rozstanie źle wpływa na wspólny biznes. Chcąc pomóc w pogodzeniu się Jowity i Radka, Beata ucieka się do podstępu. Gdy wreszcie byli kochankowie się spotykają, nie potrafią zapanować nad namiętnością. Brak kontaktu ze strony matki źle wpływa na Krystiana.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.