Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Pierwsza miłość. Melka chce pomóc Marysi

Odc. 2241. Marysia bardzo przeżywa kłótnie z Michałem. Melka pragnie jej jakoś pomóc.

Reklama

Przeświadczony o swojej winie Michał postanawia przyznać się Marysi do tego, że ją zdradził. Gdy idzie do jej mieszkania, by wyznać prawdę, zastaje tam Ewę i nie udaje mu się porozmawiać z ukochaną. Wkrótce podejmuje kolejną próbę.

Tym razem wyznaje Majce całą prawdę. Za swój czyn ponosi przykre konsekwencje. Krystian, widząc cierpienie obojga, chce zakończyć ciąg knowań matki i stawia jej swoje warunki. Ewa musi naprawić wyrządzone krzywdy.

Przyparta do muru spotyka się z architektem i oświadcza, że go okłamała. Feralnej nocy do niczego między nimi nie doszło. To daje Michałowi nadzieję na odbudowę związku z Majką. Ta jednak jest na niego zła i nie chce słuchać żadnych tłumaczeń.

Do akcji wkraczają Melka z Krystianem. Wspólnie zastanawiają się, jak uratować związek Michała i Marysi. Niebawem udaje im się doprowadzić do spotkania skłóconej pary.

Nowy adorator

Beata otrzymuje bukiet kwiatów od cichego wielbiciela. Podczas gdy przyjaciele zastanawiają się kim jest tajemniczy nieznajomy, podejrzenia dziewczyny padają na jogina. Wkrótce wychodzi na jaw, że nie miała racji.

Zaprasza swojego wielbiciela do Barbariana. Okazuje się, że jest nim Filip – 18-letni aktywista, który realizuje swoje ideały w młodzieżówce partii Porządnych Ludzi.

Chłopak nie ma jeszcze matury, mieszka z rodzicami i uważa, że miłość to najwyższe uczucie. Czy jego i Beatkę połączy gorący romans?

Kolejne starcie z wrogiem

Powrót Skowronka do wsi wzbudza strach i poruszenie wśród jej mieszkańców. Tylko Emilka ma odwagę stanąć twarzą w twarz z niebezpiecznym gangsterem.

Kobieta dokłada wielu starań, by dodać mieszkańcom odwagi w starciu z mężczyzną, które nadchodzi szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Czy uda się wreszcie skutecznie pozbyć Skowronka?

Tymczasem Bartek dowiaduje się o wszystkim, co dzieje się w Wadlewie. Postanawia pojechać na miejsce i wesprzeć Emilkę.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.