Reklama
  • Czwartek, 31 marca 2016 (11:05)

    Pierwsza miłość. Michał prosi Marysię o rękę

Odc. 2263. Nareszcie szczęśliwi. Marysia i Michał wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Reklama

Artur prosi Bartka, by zapewnił Toli opiekę medyczną i polecił jej najlepszych specjalistów. Pragnie zachować się w porządku w stosunku do kochanki, choć z drugiej strony nie ma zamiaru się z nią wiązać.

Niebawem Miedzianowski odwiedza Tolę i oferuje swoją pomoc. Kobieta niespodziewanie trafia do szpitala. Tymczasem Kinga wyjawia mężowi swoje pragnienie posiadania jeszcze jednego dziecka.

Wkrótce Żukowska dowiaduje się, że Tola jest w ciąży. Kobieta zamierza powiedzieć Emilce o swoich podejrzeniach, że to Bartek jest ojcem.

Powrót Jowity?

Radek wprowadza się do mieszkania Sabiny. Dziewczyna bardzo się z tego powodu cieszy. Do momentu, w którym odkrywa w jednym z jego kartonów zdjęcia i pamiątki po Jowicie. Dziewczyna oczekuje od ukochanego, że definitywnie zamknie rozdział życia związany ze swoją eks i pozbędzie się jej rzeczy.

Chłopakowi nie jest łatwo podjąć takie działania. Pamiątki po modelce wciąż są powodem kłótni pomiędzy Sabiną a Radkiem. Brak porozumienia między nimi sprawia, że podpisanie umowy handlowej z klientem biznesowym stoi pod znakiem zapytania.

Tymczasem „Kaśka” nie ma odwagi powiedzieć Radkowi o liściku od Jowity. Rezygnuje ze spędzenia wspólnego wieczoru z Katarzyną i idzie na spotkanie z przyjaciółką.

Wyczytane w gwiazdach

Marysia i Michał próbują odbudować swoją relację. Któregoś dnia dla zabawy dzwonią do telewizyjnej wróżki i z uśmiechem podchodzą do przepowiedni. Pod jej impulsem oboje postanawiają podjąć bardzo ważną życiową decyzję. Michał prosi Marysię o rękę!

Niemiła niespodzianka

Aśka idzie na swoją wymarzoną randkę w ciemno. Nowopoznany, bogaty mężczyzna jest dla niej nadzieją na porzucenie posady sprzątaczki.

Dziewczyna świetnie się bawi w towarzystwie przystojniaka. Czar pryska, gdy nazajutrz rano w hotelowym pokoju odkrywa, że mężczyzna zostawił jej... pliczek pieniędzy.

Świat Seriali
Więcej na temat:Radek | bartek | kinga | Miłość | Miłość | miłość | Miłość

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.