Reklama
  • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

    Pierwsza miłość: Pierwsza wspólna noc Marysi i Szymona?

Szok! Wygląda na to, że Majka, która zwykle zachowuje się bardzo rozsądnie, ulegnie chwili namiętności i... zrobi skok w bok!

Odważny flirt, próba pocałunku i miłosne wyznania – Szymon (Marcin Korcz) już od kilku miesięcy niestrudzenie próbuje zdobyć serce Marysi (Aneta Zając). Ta jednak konsekwentnie go odrzuca i pozostaje wierna Hubertowi (Michał Czernecki). Ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce się to zmieni. – Wiosną przez życie bohaterów przetoczy się prawdziwa burza – zdradza nam Monika Salińska, producentka „Pierwszej miłości”.

Będzie gorąco!

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Co się wydarzy? W połowie kwietnia Szymon wybierze się na imprezę z Filipem (Jakub Mazurek), któremu wyzna, że nie może zapomnieć o Majce. Wstawieni postanowią złożyć jej wizytę. Swoim zachowaniem zirytują kobietę, która wyprosi ich z domu. Nie zauważy, że nie zamknęła drzwi...

Reklama

Nazajutrz Marysia obudzi się w łóżku półnaga i nie będzie nic pamiętać! Jej ubrania będą porozrzucane po mieszkaniu. Co więcej, Hubert znajdzie w pościeli rzemyk należący do Szymona...

Z kolei Majka z czasem zacznie sobie przypominać obrazy z feralnej nocy. Nie będzie miała jednak pewności, czy faktycznie wylądowała w łóżku z Szymonem. Pojawi się też podejrzenie, że ktoś mógł dosypać narkotyki do jej wina. – Ta historia będzie miała zaskakujący finał – dodaje Salińska.

Duże zmiany

Wiosną życie Marysi będzie obfitowało też w zawodowe wyzwania. – Rozpocznie pracę w Barbarianie. Nie ma żadnego doświadczenia, a będzie musiała poradzić sobie ze wszystkim – tłumaczy Aneta Zając.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Marysia, Hubert  i Szymon kiedyś się przyjaźnili. Wszystko się zmieniło, gdy Schultz odkrył, że kolega ma słabość do jego ukochanej. /Mat. Prasowe
Marysia, Hubert i Szymon kiedyś się przyjaźnili. Wszystko się zmieniło, gdy Schultz odkrył, że kolega ma słabość do jego ukochanej.
/Mat. Prasowe

Kolejne zawirowania w miłosnym trójkącie w kwietniu w TV!

Nowa postać: Krzysztof Kwiatkowski

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Po raz pierwszy zobaczymy go w 1673. odcinku. Granemu przez niego lekarzowi Natanowi Wójcikowi wpadnie w oko... Sabina (Urszula Dębska).

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.