Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Pierwsza miłość. Po namiętnej nocy lekarz jest pewny, że niedługo znów zamieszka z żoną

Reklama

Samuelowi udaje się wykraść Tedowi laptopa, w którym właściciel kasyna przechowuje wszystkie istotne i cenne dla siebie informacje. Zawartość urządzenia może więc stanowić niezbity dowód na przestępczą działalność biznesmena. Zanim jednak Samuel zanosi laptopa na policję, pokazuje Radkowi jedno z nagrań zarejestrowanych na urządzeniu.

Od tego momentu Zieliński już jest stuprocentowo pewny, że nie może w pełni ufać Jowicie. Niestety, kilka godzin później Ted odkrywa, że wspólnik go oszukał. Wściekły i uzbrojony rusza na poszukiwanie Kaczmarek i Zielińskiego. Spotkanie z nieobliczalnym właścicielem kasyna kończy się dla młodych tragicznie – obydwoje trafiają do szpitala. Wkrótce Samuel składa Jowicie nietypową propozycję dotyczącą jej nienarodzonego dziecka.

Nadzieje Bartka

Miło spędzony czas w Wadlewie sprawia, że Bartek znowu zaczyna wierzyć w naprawienie stosunków z żoną i odzyskanie rodziny. Zaczyna więc delikatnie sondować, co o całej sytuacji myśli Emilka. Choć początkowo wydaje się, że dziewczynę cieszy obecność męża, wkrótce podejmuje jednak dość niespodziewaną decyzję, która odbiera Miedzianowskiemu nadzieję. Przygnębiony Bartek postanawia zwolnić się z pracy i opuścić Wrocław.

Gdy Paulina dowiaduje się o tym, stara się zrobić wszystko, by doprowadzić do spotkania zwaśnionych małżonków. Weterynarka ma nadzieje, że po szczerej rozmowie obydwoje zmienią swoje decyzje. I rzeczywiście wspólny wieczór na nowo zbliża Emilkę i Bartka, a kończy się bardzo romantycznie – para ląduje w łóżku. Następnego dnia lekarz jest przekonany, że wkrótce znowu wprowadzi się do Wadlewa. Żona jednak szybko studzi jego zapał. Okazuje się, że nadal ma bardzo wiele wątpliwości i nie jest przekonana, że powinni być razem.

Świat Seriali
Więcej na temat:bartek | Samuel | wroc | lekarz

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.