Reklama
  • Wtorek, 22 grudnia 2015 (13:33)

    Pierwsza miłość. Problemy Kingi i Artura

Kinga i Artur nie potrafią się dogadać. Ciągle starają się sobie coś udowodnić. A Sabina coraz częściej myśli o Radku.

Zieliński odwiedza Kaśkę. Ten natychmiast chce udowodnić przyjacielowi, że wszyscy z paczki bardzo wyczekiwali jego powrotu. Niestety, okazuje się, iż to nieprawda. Natomiast w Barbarianie Beata słucha zwierzeń Artura i stara się doradzić mu, jak powinien postępować w sprawach związanych z Kingą.

Reklama

Po długim zastanowieniu Artur postanawia zrezygnować z zajęć w King’s Fitness. Ma nadzieję, że żona pójdzie w jego ślady. Niestety, Kinga nawet przez moment nie ma zamiaru rezygnować z zajęć z Adamem. Radek decyduje się przeprosić przyjaciół.

Zauroczony osobowością matki Krystian wierzy w jej pozytywną przemianę. Zaczyna nawet myśleć, że przy odrobinie szczęścia Ewa i Michał mogliby znów stworzyć udany związek.

Postanawia więc zniechęcić ojca do spotkań z Marysią. Melka jest temu przeciwna.

Niesubordynacja pracowników doprowadza Kingę do furii. Ale dziewczyna nie potrafi zdecydować się na żadne radykalne kroki. Wyręcza ją w tym Artur, który po utarczce z Mikserem decyduje się go zwolnić.

Natan robi wszystko, by w jego związku z Sabiną znów było jak przed wypadkiem. Dziewczyna jednak ignoruje jego starania. Za to coraz lepiej czuje się w towarzystwie nieobliczalnego Radka. Stara się więc spędzać z nim każdą wolną chwilę.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.