Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Pierwsza miłość. Radek rozstaje się z Sabiną

Odc. 2264. Kinga dowiaduje się, że ojcem dziecka Toli nie jest Bartek.

Reklama

Tola wyjaśnia Kindze, że Bartek nie jest ojcem jej dziecka. Kinga oferuje dziewczynie swoją pomoc. Za namową Bartka, ciężarna udaje się do specjalisty, by sprawdził przebieg ciąży. Diagnoza lekarza jest dla niej szokująca.

Facet na otarcie łez

Ewa wpada w przygnębienie, gdy dowiaduje się o planach ślubnych Marysi i Michała. Krystian próbuje pomóc matce zmierzyć się z tym problemem. Bez skutku. Wkrótce pijana kobieta zjawia się w Barbarianie.

Jej żenujące zachowanie wprawia Marysię w zakłopotanie. Postawa Ewy i jej nowa znajomość źle wpływa na relacje z Krystianem. Gdy czeka w Barbarianie, żeby przeprosić syna, poznaje kolejnego intrygującego mężczyznę.

Szykuje się rozstanie?

Ukrywanie Jowity przysparza „Kaśce” coraz więcej problemów. Popada w konflikt z Bartkiem i oszukuje swoją ukochaną. Tymczasem Radek jest już gotowy na nowy związek i postanawia pozbyć się pamiątek po byłej dziewczynie.

Jowita nie widzi dla siebie już miejsca wśród dawnych przyjaciół, dlatego postanawia wyjechać.

Gdy „Kaśka” próbuje odwieść ją od tego zamiaru, w jego mieszkaniu niespodziewanie pojawia się Radek z Sabiną. Wkrótce zazdrosna Wekslerówna postanawia ponownie spotkać się z rywalką, by definitywnie zakończyć jej związek z Radkiem. Niestety, sprawy nie toczą się po jej myśli. Radek postanawia wyprowadzić się z mieszkania ukochanej.

Randka z gwiazdorem

Beata analizuje swoje byłe związki, szukając przyczyny ich niepowodzeń. Marysia chce ją podnieść na duchu i dlatego proponuje wspólne wyjście na Galę Biznesu. Niestety, przed imprezą dochodzi do pechowego zdarzenia, które nie pozwala dziewczynie w pełni z niego skorzystać. Na otarcie łez w trakcie imprezy udaje się jej poznać bardzo interesującego mężczyznę. Nazajutrz „Mikser” uświadamia koleżance, kim jest poznany przez nią mężczyzna. To bardzo popularny aktor...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.