Reklama
  • Poniedziałek, 7 marca 2016 (08:00)

    Pierwsza miłość. Zadałeś mi cios prosto w serce!

Michał przyzna się Marysi do zdrady z Ewą. Nadal nieświadomy, że między nim a byłą partnerką do niczego nie doszło. Radosz wpadnie w rozpacz i nie będzie chciała więcej widzieć ukochanego.

Reklama

Tej parze szczęście chyba nie jest pisane. Przynajmniej do momentu, gdy z ich życia nie zniknie Ewa (Ewa Gawryluk), która robi wszystko, by odzyskać Michała (Wojciech Błach). Wciąż przecież zwodzi przystojnego architekta, że spędzili razem namiętną noc.

Mężczyzna nie będzie już w stanie dłużej ukrywać zdrady przed Marysią (Aneta Zając)

Dlatego kupi kwiaty i wybierze się do niej z zamiarem wyjawienia prawdy. Jakie więc będzie jego zaskoczenie, gdy w domu ukochanej zastanie też byłą partnerkę.

Przemknie mu przez myśl, że się Ewa postanowiła pochwalić swoim miłosnym podbojem. Jego obawy będą bezpodstawne. Ale dopiero kilka dni później zdobędzie się na szczere wyznanie. Radosz przeżyje szok i oznajmi, że ich związek dobiegł końca. W tym momencie do akcji wkroczą Melka i Krystian (Ewa Jakubowicz, Patryk Pniewski).

Chłopak przeprowadzi z matką stanowczą rozmowę, podczas której postawi twarde warunki. Jakie? To pozostaje tajemnicą. Odniesie jednak sukces, bo Ewa przestanie okłamywać Michała.

Przyzna, że podstępem wślizgnęła się do jego łóżka, kiedy spał zamroczony alkoholem. Pozostaje tylko jedno pytanie, czy zrozpaczona Marysia uwierzy w tę wersję zdarzeń?

Zazdrość wkradnie się w relacje łączące Melkę i Krystiana. A to z powodu Dominika (Tomasz Włosok), który każdą wolną chwilę spędza u boku dziewczyny. Ta co prawda poprosi go, by wytłumaczył Krystianowi, że są jedynie przyjaciółmi, ale chłopak zacznie z tym zwlekać.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.