Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Pierwsza miłość. Życiowa decyzja

Drugi ślub sobolewskich nie dla wszystkich okaże się naprawdę radosną uroczystością.

Reklama

Zanim para młoda ruszy do ratusza, Paulina (Julia Pogrebińska) odbierze telefon od swojej matki. Kobieta zakomunikuje córce, że ani ona, ani ojciec nie pojawią się na jej ślubie. Przygnębioną dziewczynę będzie starał się ze wszystkich sił pocieszyć Norbert (Łukasz Konopka).

I w końcu, gdy zapewni ją, że jest to najważniejszy dzień w jego życiu, na twarzy Sobolewskiej zagości szeroki uśmiech.

Zawiedzione nadzieje

Powodów do radości nie będzie niestety miała Emilka (Anna Ilczuk), która przyjedzie na uroczystość, by poważnie porozmawiać z Bartkiem (Rafał Kwietniewski).

Jednak już przed ratuszem zauważy, że ukochanemu towarzyszy piękna nieznajoma. Mimo że chwilę później Miedzianowski przedstawi Tolę (Anna Gzyra) jako swoją przyjaciółkę, żona będzie wyraźnie zawiedziona. Smutek matki bardzo szybko dostrzeże Mirek (Maurycy Torbicz).

Chłopak będzie próbował ją rozweselić, a potem poprosi Bartka o męską rozmowę, w czasie której będzie miał pretensje do Miedzianowskiego o sposób, w jaki traktuje Emilkę.

Nieco później lekarz dołączy do swojej żony delektującej się w kuchni tortem weselnym. Będzie próbował przekonać ją, że Tola nie jest nawet jego przyjaciółką. Ale Emilka wyraźnie da mu do zrozumienia, że nie może go winić za to, iż próbuje sobie na nowo ułożyć życie.

Nowe twarze

Wnajbliższych tygodniach do serialu dołączą kolejni bohaterowie. Mariusz Zaniewski („BrzydUla”) zagra Zbyszka, byłego policjanta, który na zabój zakocha się w Ewie (Ewa Gawryluk).

W „Pierwszej...” pojawi się też Ted (Sindre Sandemo), przez którego Jowita (Joanna Opozda) znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. W dwóch odcinkach zobaczymy również Natalię Klimas.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.